DataLife Engine 9.2 > Новости > Харківський ринок "Барабашово" планує розширятися

Харківський ринок "Барабашово" планує розширятися


7 июля 2016. Разместил: inna

Харківський ринок "Барабашово" планує розширятися

На території ринку "Барабашово" в Харкові планують побудувати ще кілька торговельних центрів.

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це під час прес-конференції повідомив голова правління ПАТ "Концерн АВЕК і Ко" Андрій Колос.

За його словами, на території ТЦ "Барабашово" планується спорудження найвищого за рівнем сервісів і представлених брендів торгово-розважального центру "Cosmo Mall", зведення об'єкта в категорії "середній", "середній "мінус"" – торговельного центру "Альбатрос". Крім того, в проекті - торговий комплекс формату DIY (спектр товарів для будівництва і ремонту).

Колос наголосив, що на цей час нові торговельні центрі вже перебувають на стадії проектування та візуалізації. За його словами, для розвитку адміністрація торговельного центру використовує в тому числі кредитні кошти.

Він зазначив, що "Концерн АВЕК" продовжує інвестувати в розвиток "Барабашово". Так, тільки на підтримання технічних характеристики ринку щомісяця витрачається 5-7 млн грн.

Голова правління компанії додав, що "Барабашово" займає близько 100 га площі, однак на цей час забудовано та освоєно лише близько 75 га. Керівництво торговельного центру планує продовжувати розвивати площі.

Колос наголосив, що з початком конфлікту на сході України обсяг оптових операцій на ринку зменшився на 30%. Однак, незважаючи на втрату частини покупців, кожен день ТЦ "Барабашово" відвідують від 50 до 80 тисяч осіб. ТЦ "Барабашово" займає 14 місце в рейтингу найбільших ринків світу.

Источник: Депо Харків


Вернуться назад