DataLife Engine 9.2 > Власть ONLINE > Макаренко М.М. є держслужбовцем в структурі ДПА та суб"єктом хозяствування ?

Макаренко М.М. є держслужбовцем в структурі ДПА та суб"єктом хозяствування ?


7 сентября 2009. Разместил: andre
altПрокуратурою області розглянуті Ваші звернення, які надійшли з Верховної Ради України.

Перевіркою публікації у газеті «Главное» від 23.08.2008р. «Про що болить Гомільшанському лісу» встановлено, що окремі факти порушень природоохоронного законодавства на території НПП «Гомільшанські ліси» раніше перевірялися органами державного контролю та органами прокуратури.
 
За їх наслідками вживалися заходи реагування у зв'язку з порушенням природоохоронного законодавства.

і№ Так, державною екологічною інспекцією у Харківській області у серпні поточного року подано позов до Харківського окружного адміністративного суду про скасування розпорядження облдержадміністрації № 288 від 12.05.2008 про надання в оренду Макаренку М.М. для ведення особистого селянського господарства земельної ділянки та висновку Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Харківській області від 31.10.2006 № 11 -20-2795 по проекту землеустрою щодо відведення вказаної земельної ділянки. На теперішній час рішення по справі не прийнято.
 
 Прокурором Зміївського району пред'явлено позов до Харківського Ц окружного адміністративного суду про визнання незаконним розпорядження Зміївської райдержадміністрації від 13.02.2007 № 127, я ким усупереч вимогам п. Vі ч.4 ст.84 Земельного Кодексу України дозволено продаж земельної ділянки, площею 7,6492 га, за рахунок земель Національного природного парку «Гомільшанські ліси» TOB «Оксамит-7» для обслуговування бази відпочинку (позов ще не розглянутий). у Харківським міжрайонним природоохоронним прокурором протягом поточного року виявлялися факти порушення вимог Лісового кодексу України та Санітарних правил в лісах Україні, допущені працівниками НПП «Гомільшанські ліси». За постановами прокурора винні особи притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 64 КУпАП, повідомив МГ "Адвокат-Консалтінг" листом № 07/1-4499-04 від 30.10.08 Начальник управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області старший радник юстиції С. Задихайло


Вернуться назад