DataLife Engine 9.2 > Горячая линия > В СБУ кажуть, що безсилі проти скандального сайту "Миротворець"

В СБУ кажуть, що безсилі проти скандального сайту "Миротворець"


18 июля 2016. Разместил: olga

У СБУ заявили, що в Україні відсутні механізмів блокування скандального сайту "Миротворець".

Про це йдеться у відповіді Нацполіціі на запит уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської, пишуть Українські Новини.

"Повідомляємо, що на сьогодні в Україні відсутній законодавчо визначений механізм блокування доступу користувачів до інтернет-ресурсів, які використовуються для розміщення контенту", - сказано в ньому.

СБУ підкреслює, що Національна поліція розслідує кримінальне провадження за фактом публікації сайтом "Миротворець" персональних даних представників ЗМІ, які отримали акредитацію в самопроголошених Донецької і Луганської "народних республіках" і в Міністерстві закордонних справ Росії.

Водночас вказується, що 11 травня прокуратура Києва внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про поширення сайтом "Миротворець" персональних даних журналістів з кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.1 ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу.

Розслідування доручено проводити Печерському управлінню поліції Головного управління Нацполції в Києві.

Як відомо, у травні сайт "Миротворець" опублікував персональні дані журналістів українських та західних ЗМІ, акредитованих в так званих "ДНР/ЛНР".

Пізніше Журналістська спільнота, представники Євросоюзу, омбудсман Валерія Лутковська висловили обурення такими діями.


Вернуться назад