DataLife Engine 9.2 > Власть ONLINE > Управління з контролю за використанням та охороною земель у Харківській області (Харківська облдержземінспекція)

Управління з контролю за використанням та охороною земель у Харківській області (Харківська облдержземінспекція)


10 сентября 2009. Разместил: andre
altУправлінням з контролю за використанням та охороною земель у Харківській області на виконання доручення обласної державної адміністрації від 21.08.07 № К-6240 розглянуто Ваше звернення від 25.08.07 щодо незаконності виключення парку „Зустріч" із земель рекреаційного призначення повідомляє наступне.

  Рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 15.03.72 № 100-12 надано дозвіл Управлінню з капітального будівництва міськвиконкому на будівництво парку „50-річчя створення Союзу PCP" по вул. Харківських дивізій та вул. Ньютона. Рішенням виконкому Харківської міської ради від 10.02.93 № 44 парк культури та відпочинку ім. 50-річчя СРСР перейменовано на парк культури та відпочинку „Зустріч".

  Перевіркою, з виїздом на місце, встановлено, що земельна ділянка парку „Зустріч" площею, орієнтовно, 14,0 га, зайнята лісовими насадженнями, по факту використання та у відповідності до прийнятих рішень це землі рекреаційного призначення згідно ст.ст. 50, 51 Земельного кодексу України.

  Також встановлено, що вказана земельна ділянка на протязі тривалого часу використовується КП „Парк культури та відпочинку „Зустріч" для організації відпочинку населення. На земельній ділянці розміщено нерухоме майно, яке належить комунальному підприємству. Однак правовстановлюючі документи на земельну ділянку не виготовлено.

  У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду, іншого природоохоронного» оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення" від 25,08.04 № 1094 прийняті рішення XXXV сесії IV скликання Харківської міської від 27.04.05 jsfo 93/05 були затверджені проекти землеустрою з організації та встановлення меж території рекреаційного призначення м. Харкова „Зелені зони зелені насадження" та VII сесії V скликання від 22.11.06 № 185/06 Про затвердження проекту землеустрою з організації та встановлення меж території природно-заповідного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначенні зона парку „Зустріч" не увійшла до вищевказаних територій рекреаційного призначення з причини необхідності здійснення корегування меж земельної ділянки парку з приводу наявності сторонніх землекористувачів (лист Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради від 20.08.07 № 9870).

  Вважаємо, що у разі ліквідації КП „Парк культури та відпочинку „Зустріч" і припинення господарської діяльності на цій території даним підприємством, вилучення з земель рекреаційного призначення повинно проводитись відповідно до ч. 9 ст. 149 Земельного кодексу України, повідомив МГ «Адвокат-Консалтінг» листом № 01-02-20/2712 від   11.09.07 р. начальник управління Г.Д. Мазіна

Вернуться назад