DataLife Engine 9.2 > Новости > Суддя на час перевірки прикрився заявою про звільнення, щоб не пояснювати походження нерухомості на 35 мільйонів (фото)

Суддя на час перевірки прикрився заявою про звільнення, щоб не пояснювати походження нерухомості на 35 мільйонів (фото)


15 августа 2016. Разместил: inna

Будинок Мамчура в Голосіївському районі Києва

Сім’я судді Київського апеляційного адміністративного суду Ярослава Мамчура володіє елітною нерухомістю в Києві загальною вартістю майже 35 млн грн.

Про це повідомляє проект «АвтоМайдану» Prosud.

Мамчур розпочав кар’єру судді в 1978 році, працював на різних посадах в судових установах Львівщини. В 2008 році переїхав до Києва і з того часу працює суддею Київського апеляційного адміністративного суду.

Декларації про доходи судді за 2014 та 2015 роки у вільному доступі відсутні, а Вища кваліфікаційна комісія суддів України та Київський апеляційний адмінсуд проігнорували журналістський запит їх надати.

Але з 2013 року дружина та дочка судді є власниками земельної ділянки площею 0,09 гав Голосіївському районі столиці, на якій розташовано будинок на 555 кв м (на фото нижче). Власниками маєтку сім’я судді стала за договором купівлі/продажу.

Будинок Мамчура в Голосіївському районі Києва

На сьогоднішній день ціна подібної нерухомості складає близько $1млн або близько 25 млн грн.

ЖК Дипломат ХоллДружина судді – Лідія Мамчур з 2012року також є власницею квартири площею 150 кв м в елітному ЖК «Дипломат Холл», який розташований в столиці за адресою Жилянська, 59. Тут Мамчур належить і два машиномісця у підземному паркінгу. Вартість такої квартири з урахування паркомісць сьогодні складає близько $400 тис, або 10 млн грн.

Нині Мамчур написав заяву про звільнення і таким чином не підпаде під кваліфікаційне оцінювання суддів апеляційних судів міста Києва та Київської області, яку пз квітня проводила Вища кваліфікаційна комісія суддів України. Але суддя має право будь-коли відізвати свою заяву.

Від «Наших грошей»

Дружина Ярослава Мамчура Лідія є співвласницею ТОВ «Всеукраїнська агенція з питань працевлаштування за кордоном», де їй належить 60% в статному фонді. Її молодшим бізнес-парнером по цій фірмі, яка була створена в січні 2015 року, є Віталій Больбатенко. Він також вказаний як керівник підприємства.

Раніше Лідія Мамчур була директором та співвласницею львівського ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Готель «Незалежність», але в 2006 році вийшла з числа засновників. ЇЇ основним бізнес-партнером в цій фірмі була Дзвінка Будинська. Це дружина Зиновія Будинського, які разом з старшим сином Олександром є власниками ТОВ «Моснафта», яка володіє низкою АЗС. Раніше до переліку співзасновників цієї компанії входила дочка Мамчура – Роксолана Мамчур та молодший син Будинського – Ростислав Будинський. Останній раніше очолював в Львівській міськраді фракції «Фронту змін» та «Батьківщини».

 

 

 

 

Джерело: Наші Гроші


Вернуться назад