DataLife Engine 9.2 > Новости > Депутат від партії «Самопоміч» Дмитро Булах приховав автомобіль дружини вартістю понад 300 тис. грн

Депутат від партії «Самопоміч» Дмитро Булах приховав автомобіль дружини вартістю понад 300 тис. грн


25 сентября 2016. Разместил: inna

Депутат Харківської обласної ради від партії «Самопоміч», засновник Харківського антикорупційного центру Дмитро Булах не вніс до декларації за 2015 рік автомобіль дружини вартістю понад 300 тис. грн.

Згідно з декларацією, розміщеною на офіційному сайті партії, загальна сума доходу депутата становить 46 тис. 300 грн. Дмитро Булах має у власності ½ частину квартири по вул. Польовій, 36/45 та володіє автомобілем ВАЗ-2108 (1986 року випуску). Транспортних засобів, які є власністю членів сім'ї не вказано.

Дружина депутата Катерина Кушнаренко (як зазначено у декларації) в цьому році в одній із соціальних мереж розмістила неоднозначний пост: «... десь півтора року я загорілася ідеєю водити і ось, нарешті, все склалося і я за кермом. Сподіваюсь все вийде. Круто, коли мрії збуваються». На фото - Катерина за кермом Volkswagen, вартість якого оцінюється приблизно у 300 тис. грн. І що найцікавіше, повідомлення було розміщено в лютому, відразу після дня народження Катерини. Можна припустити, що такий подарунок на свято зробив люблячий чоловік-депутат.

Відзначимо, дата заповнення декларації - квітень 2016 року. Але якщо вірити даному повідомленню в соціальній мережі, автомобіль став власністю Катерини Кушнаренко раніше, а точніше в лютому поточного року. Тоді виникає два питання: чому цей транспортний засіб не було занесено в декларацію, і як загальний дохід депутата може бути менше вартості автомобіля?

Пізніше стало відомо «Громадська справа Харків» з власних джерел, Катерина Кушнаренко є співвласником архітектурного бюро «AR.KUSH», яке спеціалізується на дизайні інтер'єрів, а також квіткової лавки «Kviter», що займається виготовленням букетів на замовлення, вартість яких сягає кількох тисяч гривень. Дані факти також підтверджуються на сторінці Катерини в соціальних мережах.

Нагадаємо, депутати харківської «Самопомочі» заборгували за комуналку понад 50 тисяч гривень. Як стало відомо з відкритих джерел, харківські депутати є багаторічними боржниками з оплати за послуги ЖКГ.

Источник: facebook.com


Вернуться назад