DataLife Engine 9.2 > C места событий > Стосовно розташування об’єкту (приміщень) на першому (цокольному) поверсі по майдану Привокзальному, 2 у м. Харкові.

Стосовно розташування об’єкту (приміщень) на першому (цокольному) поверсі по майдану Привокзальному, 2 у м. Харкові.


17 октября 2016. Разместил: inna

Картинки по запросу об’єкту (приміщень) на першому (цокольному) поверсі

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю Харківської міської ради (далі - інспекція) розглянуто Ваше звернення №157 від 21.06.2016 стосовно розташування об’єкту (приміщень) на першому (цокольному) поверсі по майдану Привокзальному, 2 у м. Харкові.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Відповідно до ст. 41 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», державний архітектурно-будівельний контроль - сукупність заходів, спрямованих на дотримання замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт.

Згідно Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 553 від 23.05.201 1, державний архітектурно-будівельний контроль здійснюється за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, проектної документації, будівельних норм, державних стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, технічних умов, інших нормативних документів під час виконання підготовчих і будівельних робіт, архітектурних, інженерно-технічних і конструктивних рішень, застосування будівельної продукції

В єдиному реєстрі документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів Державної архітектурно-будівельної інспекції України, розміщеному на офіційному сайті Держархбудінспекції України, відсутня інформація по об’єкту за адресою: м. Харків, майдан Привокзальний, 2.

Виїздом на місце ознак проведення будівельних робіт не встановлено.

Про це листом №1567/0/250-16  від 06.10.2016, повідомив МГ Адвокат Консалтінг начальник інспекції Ю.Ю.Агафонова


Вернуться назад