DataLife Engine 9.2 > Разное > Щодо порушення вимог чинного законодавства при роботі кафе «Пицца», розташованого за адресою вул. Академіка Павлова, 319.

Щодо порушення вимог чинного законодавства при роботі кафе «Пицца», розташованого за адресою вул. Академіка Павлова, 319.


21 октября 2016. Разместил: inna

Картинки по запросу кафе пицца

Управлінням споживчого ринку Департаменту підприємництва та споживчого ринку розглянуто Ваше звернення щодо порушення вимог чинного законодавства при роботі кафе «Пицца», розташованого за адресою вул. Академіка Павлова, 319.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Відповідно до ст. 24 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України.

Згідно зі ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачена відповідальність суб’єктів господарювання за здійснення господарської діяльності без отримання дозволу або іншого документу дозвільного характеру, якщо його отримання передбачено законом.

 

У теперішній час, видача дозволів на розміщення об’єктів торгівлі та ресторанного господарства законодавством не передбачена.

Про це листом №0-189  від 25.08.2016, повідомив МГ Адвокат Консалтінг заступник директора департаменту-начальник управлння О.В.Кондратенко

 


Вернуться назад