DataLife Engine 9.2 > Новости > Суддя, який жив на одну зарплату, придбав квартиру в Іспанії

Суддя, який жив на одну зарплату, придбав квартиру в Іспанії


6 ноября 2016. Разместил: inna

Служитель Феміди знайшов мільйон гривень на квартиру за кордоном.Суддя Апеляційного суду Луганської області Юрій Чорнобривко придбав квартиру в Іспанії при заробітній платні в 251 тис. гривень.

Про це йдеться в його електронній декларації, опублікованій на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Згідно із е-декларацією, квартиру в Іспанії площею 84 кв. м суддя купив 24 жовтня цього року за 980 тис. гривень (близько 37 тис. доларів). До того його дружина орендувала зазначену квартиру в колишнього власника. Скільки саме вона платила за оренду, в декларації не вказано.

Раніше сам суддя, судячи із декларації, не мав власної нерухомості: він користувався квартирою у Сєвєродонецьку на 39 кв. м, яка належить третій особі. Дружина ж судді має у власності будинок у Луганську на 84 кв. м, а дочка – половину квартири на 98 кв. м.

Весь дохід судді у 2015 році становила його заробітна платня в розмірі 251 тис. гривень, а у 2014 році він одержав 271 тис. гривень зарплати. Дружина Чорнобривка торік отримала лише 200 тис. гривень доходу від відчуження рухомого майна. Готівкових заощаджень суддя та його дружина мали тільки 360 тис. гривень.

Источник: http://ua1.com.ua/society/suddya-yakiy-zhiv-lishe-na-zarplatu-pridbav-kvartiru-v-ispaniji-25297.html


Вернуться назад