DataLife Engine 9.2 > Новости > ГОЛОВУ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІД «БАТЬКІВЩИНИ» СПІЙМАЛИ НА ХАБАРІ. ВІДЕО

ГОЛОВУ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІД «БАТЬКІВЩИНИ» СПІЙМАЛИ НА ХАБАРІ. ВІДЕО


15 декабря 2016. Разместил: inna

Голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук, його заступник Олександр Корнійчук та голова ОДА Олексій Муляренко передавали хабар та вирішували питання розподілу голосів під час сесії обласної ради.
До рук редакції takeinfo.net потрапив фрагмент відео з сесії Рівненської обласної ради.
Відео розпочинається з монологу Олександра Корнійчука. Він керує окремими депутатами, цікавиться, чи справно працює кнопка для голосування в Олексія Муляренка. Каже, що це додатковий голос. Можливо, жартує, оскільки голова облдержадміністрації не має права голосу, бо не є депутатом облради.

- Ми так, ви говорите, що похорон, і ми рухаємося швидше, - розказує, як вести сесію облради, перший заступник голови облради Олександр Корнійчук голові облради Миколі Драганчуку.

Після цього пан Драганчук дістає з внутрішньої кишені піджака «долю» й звертається до Олексія Муляренка:

- ШЕФ, можна, передачка!

- Ага, дякую, - відповідає Муляренко й ховає передачу в кишеню штанів.

Депутати облради, які бачили це відео перед його публікацією, переконані, що голова облради передав «долю» за правильне голосування по бурштинових питаннях.

Окрім того, заступник голови облради Рівненщини Олександр Корнійчук поцікавився у Миколи Драганчука, чи дасть «Батьківщина» голоси, щоб зняти з посади голову економічної комісії Михайла Кирилова.


Як повідомив у коментарі кореспонденту ІНФОРМАТОРа народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук, передача хабара могла бути пов’язана із лобізмом проектів в інтересах “бурштинової мафії” регіону. Зокрема, може йтися про Миколу Клеваку, члена партії “Батьківщина”, який контролює незаконний видобуток бурштину в регіоні та фінансує вертикаль партії Юлії Тимошенко.
“Це не перший випадок корупції в обласній раді. “Блок Порошенка” і “Батьківщина” діють єдиним фронтом”, – сказав депутат.
Політик наголосив, що має намір подати запит до НАБУ у зв’язку із зафіксованим фактом корупції.

Джерело: http://www.volynnews.com/news/all/holovu-oblasnoyi-rady-vid-batkivshchyny-spiymaly-na-khabari-video/


Вернуться назад