DataLife Engine 9.2 > Строительство > Щодо нежитлової будівлі за адресою: м. Харків, вул. Лермонтовська, З8-А.

Щодо нежитлової будівлі за адресою: м. Харків, вул. Лермонтовська, З8-А.


30 января 2017. Разместил: inna

 

Картинки по запросу щодо нежитлової будівлі

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю Харківської міської рад . (далі - інспекція) розглянуто Вашу скаргу від 11.10.2016 щодо нежитлової будівлі за адресою: м. Харків, вул. Лермонтовська,    З8-А.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Відповідно до ст. 41 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», державний архітектурно-будівельний контроль - сукупність заходів, спрямованих на дотримання замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, під час виконання підготовчих та будівельних робіт.

Згідно Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 553 від 23.05.2011, державний архітектурно-будівельний контроль здійснюється за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, проектної документації, будівельних норм, державних стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, технічних умов, інших нормативних документів під час виконання підготовчих і будівельних робіт, архітектурних, інженерно-технічних і конструктивних рішень, застосування будівельної продукції.

В єдиному реєстрі документів, то дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначекнх  документів Державної архітектурно-будівельної інспекції України, розміщеному на офіційному сайті Держархбудінспекції України, відсутня інформація по об’єкту за адресою: м. Харків, вул. Лермонтовська, З8-А.

Виїздом на місце встановлено, що за адресою:  м. Харків, вул. Лермонтовська, 38-А розташована одноповерхова нежитлова будівля. Вищевказана будівля зачинена та знаходиться у занедбаному стані. Ознак проведення будівельних робіт за вищезазначеною адресою не встановлено.

Про це листом №106/0/250-17 від 16.01.2017, повідомив МГ Адвокат Консалтінг Заступник начальник Інспекції Ю.Ю.Агафонова


Вернуться назад