DataLife Engine 9.2 > Строительство > Щодо об’єкта за адресою: вул. Одеська, 49-а у м. Харкові.

Щодо об’єкта за адресою: вул. Одеська, 49-а у м. Харкові.


11 февраля 2017. Разместил: inna

Картинки по запросу щодо об’єктаІнспекцією державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю Харківської міської ради (далі - Інспекція) розглянуто Вашу скаргу від 27.07.2016, щодо об’єкта за адресою: вул. Одеська, 49-а у м. Харкові.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Згідно єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів Державної архітектурно-будівельної Інспекції України, розміщеному на офіційному сайті Держархбудінспекції України (ведеться з 2012 року), інформація за адресою: м. Харків, вул. Одеська, 49-а, відсутня.

Згідно зі ст. 41 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», державний архітектурно-будівельний контроль - сукупність заходів, спрямованих на дотримання замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт.

Виїздом на місце встановлено, що за вказаною адресою розташовані нежитлові будівлі. Будівельні роботи, на час виїзду, не проводились.

Про це листом №112/0/250-17 від 16.01.2017, повідомив МГ Адвокат Консалтінг Начальник Інспекції Ю.Ю.Агафонова


Вернуться назад