DataLife Engine 9.2 > Строительство > Стосовно дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності за адресою: м. Харків, вул. Конарєва, 12.

Стосовно дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності за адресою: м. Харків, вул. Конарєва, 12.


15 марта 2017. Разместил: inna

Картинки по запросу стосовно дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності

Інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю Харківської міської ради розглянуто Вашу скаргу від 11.10.2016 № б/н стосовно дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності за адресою: м. Харків, вул. Конарєва, 12.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Відповідно до ст. 41 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», державний архітектурно-будівельний контроль - сукупність заходів, спрямованих на дотримання замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил під нас виконання підготовчих та будівельних робіт.

Згідно Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №553 від 23.05.2011, державний архітектурно-будівельний контроль здійснюється за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, проектної документації, будівельних норм, державних стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, технічних умов, інших нормативних документів під час виконання підготовчих і будівельних робіт, архітектурних, інженерно- технічних і конструктивних рішень, застосування будівельної продукції.

В єдиному реєстрі документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів Державної архітектурно-будівельної інспекції України, розміщеному на офіційному сайті Держархбудінспекшї України, відсутня інформація по об’єкту за адресою: м. Харків, вул. Конарєва, 12.

Виїздом на місце ознак проведення будівельних робіт не встановлено.

Про це листом №527/0/250-17  від 02.03.2017, повідомив МГ Адвокат Консалтінг  Начальник Інспекції К.О.Гоцуляк


Вернуться назад