DataLife Engine 9.2 > C места событий > Щодо будівлі по вулиці Сумській 43-А у 2012 року в жахливому і ава­рійному стані

Щодо будівлі по вулиці Сумській 43-А у 2012 року в жахливому і ава­рійному стані


11 апреля 2017. Разместил: inna

 

Картинки по запросу Щодо будівлі жахливому і ава­рійному стані

Дякуємо за вашу активну громадянську позицію! Ми знайомі з вашою політичною і громадською діяльністю і з повагою ставимося до неї.

Питання щодо руйнування історичного вигляду міста Харкова і пам’яток архітектури нашого міста стоїть дуже гостро. Багато старовинних будинків у центрі Харкова у занедбаному стані, хоча вони мають велике значення, як історична спадщина громади нашого міста!

Товариство придбало будівлю по вулиці Сумській 43-А у 2012 року в жахливому і ава­рійному стані. Будівля двічі горіла, покрівля зруйнована, у коридорах та кімнатах перекриття в багатьох місцях згнило і почало провалюватися, пошкоджені стіни, стара цегла від грибка по­чала сипатися і кришитися, також був зруйнований фасад і екстер’єр будинку. (Фото додаєть­ся).

Відповідно договору купівлі-продажу, архітектура області зобов’язала нас відновити фасад, замінити покрівлю і перекриття стелі. Привести будівлю в належний стан.

За кілька років нами виконані наступні об’єми робіт:

Замінено покриття, відновлено дах будівлі.

2)  3 додержанням приписів архітектури області було відремонтовано фасад будинку, був повернутий історичний вигляд і екстер’єр.

3)  У відповідності з вимогами архітектури міста, зроблено покриття тротуарів та пере­ходів для безпечного і комфортного руху людей.

4)  Замінені перекриття всередині будинку.

5)  Проводяться оздоблювальні роботи у приміщенні будинку.

На даному етапі, у зв’язку з економічною кризою і важким фінансовим станом, темпи ві­дновлення будівлі знизились, але наша сторона обіцяє завершити роботи у найкоротший тер­мін І повернути красу старовинного Харкова і його туристичну привабливість, що відповідає інтересам усіх жителів нашого міста!Про завершення робіт, ми повідомимо Вас особисто!

Про це листом б/н, повідомив МГ Адвокат Консалтінг Директор Фірми Я.О.Невєрова

 

 


Вернуться назад