DataLife Engine 9.2 > Дела житейские > Із салону краси - у лікарню

Із салону краси - у лікарню


16 апреля 2017. Разместил: inna

Просте фарбування брів мало не обернулося для клієнтки великої мережі трагедією.

Ну не всі від природи ма­ють виразні, густі брови, ще й гарної форми. Та цю ваду легко виправити за допомогою спеціального олівця чи туші. А мож­на зробити ідеальні брови в салоні краси. Рівномір­ний колір, бездоганний вигляд, а, головне, кіль­на місяців не змиваються. Зручно і красиво! Та ще, виявляється, дуже і дуже небезпечно.

Ось що сталося з моєю подругою, яка вирішила пофарбувати собі брови.

"До своєї зовнішності я завжди ставлюсь дуже обережно, тому й для фар­бування брів обрала до­волі дорогий салон кра­си, розповідає 23-річна Анастасія. - Перед "фар­буванням кілька разів перепитала майстринь при кваліфікацію. Вони відпо­віли, шо мають усі належ­ні сертифікати і роблять це не вперше. Я попереди­ла, що маю алергію на хну. Майстриня ж запевнила, що ця фарба не може заш­кодити. Взагалі то, я дума­ла, що після моїх слів вона зробить пробу фарби на руці. Алє за балачками я й не помітила, як опинилась у перукарському кріслі. За фарбування заплатила 150 гривень. Задоволена ре­зультатом, я й подумати не могла, що на мене чекає згодом".

А згодом почалося справж­нє жахіття. Уже через 10 го­дин дівчина відчула сильний дискомфорт.

“Спочатку брови почер­воніли, почали набрякати та свербіти. Я запанікувала та надіслала свою фотографію адміністраторові салону. — веде далі Настя.  — Та відповіла, що, мабуть, це алергія і порекомендувала... просто випити якийсь протиалерген. Та вже на ранок сталось жахливе! Моі повіки роз­пухли так, що кілька хви­лин я взагалі не могла роз­плющити очі - довелось допомогати собі руками. У паніці побігла у ванну кімнату. З дзеркала на ме­не дивилась інша людина. Мої брови страшенно роз­пухли, почервоніли. Я пе­ретворилася на повтору! Почала змивати фарбу, та це не допомогло. “Швид­ку" я викликала майже на осліп!"

Лікарі одразу госпіталі­зували дівчину в алерголо­гічному відділенні облас­ної лікарні.

"Кажуть, я вчасно звер­нулася по медичну допо­могу. Бо якби зволікала з цим ще кілька годин, на­брякло б горло, а це мог­ло заблокувати верхні       дихяльні шляхи. Тоді б мене вже ніхто пе врятував, - каже подруга. - За п'ять днів лікування я витрати­ла близько тисячі гривень. Ось така ціна краси!

Про прикрий інцидент На­сти одразу повідомила в са­лон краси, надіслала їм свої фото та чеки. Зрештою, про відшкодування коштів на­писала сама. Адміністратор привіз усю суму.

"Їхня вина в цьому була очевидна, каже потерпіла.

- Як пояснив мені згодом лікар, причиною такої реак­ції стало те, що майстриня вищипувала волосинки й од­ночасно на їх місце заливала фарбу. Такого робити кате­горично не можна. Крім того, майстриня проігнорувала пробу на руці". Лікарі, жар­туючи, називають таких дівчат “жертвами краси". Од­нак смішного в такій ситуації мало.

“Майже в усіх фарбах, ла­ках та інших хімічних за­собах є речовини, які мо­жуть спричинити алергію, - пояснює Анізія Бандрівська, лікар-алерголог  облас­ної клінічної лікарні. - Най­поширенішим алергеном у фарбі е парафенілендіамін. Уникнути зіткнення з цим компонентом не вдасться, бо саме він закріплює результат фарбування.

Найчастіше такі проблеми можуть виникнути в люди­ни з хронічіним, автоімунним або ревматичним захворю­ванням. Тож перед процедурою треба обов'язково ро­бити пробу на передпліччі: помити шкіру теплою водою з милом, витерти рушником, капнути фарбою та замота­ти мєдичним бинтом. Резуль­тат може паявтись навіть після 48 годин. Тому не треба поспішати з фарбуванням!"

“Права людини в таких си­туаціях захищає Закон “Про захист прав споживачів", - каже Лідія Тополевська, керівник Центру правових та політичних досліджень. - Людина отримала послугу, за яку несе відповідальність той, хто її надав. У випадку з косметологічними проце­дурами за це відповідає або власник салону краси, або безпосередньо сам майстер, якщо він оформлений як фі­зична особа.

Якщо людина має всі під­тверджувальні документи з лікарні про неякісно надану послугу, вона може подати до суду та вимагати не тільки відшкодування вартості ліків, а й моральну компенсацію".

 


Вернуться назад