DataLife Engine 9.2 > C места событий > Стосовно проведення перевірки фактів щодо розташування об'єкта (кіоску) за адресою: м-н Захисників України 7/8, м. Харків,

Стосовно проведення перевірки фактів щодо розташування об'єкта (кіоску) за адресою: м-н Захисників України 7/8, м. Харків,


19 апреля 2017. Разместил: inna

На Ваше звернення вх. від 09.03.2017 №6/5283 стосовно проведення перевірки фактів щодо розташування об'єкта (кіоску) за адресою: м-н Захисників України 7/8, м. Харків, повідомляємо.

Компанія с електропередавальною та енергопостачальною організацією, що здійснює таку діяльність відповідно до ліцензій на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на території Харківської області.

Враховуючи вищевикладене, фахівцями компанії була проведена перевірка за вищевказаною адресою щодо дотримання споживачами норм законодавства в сфері енергетики.

 Зазначаємо, що ТОВ «Сучасні бізнес системи» договір про постачання електричної енергії з компанією не укладало та живлення від мереж компанії для забезпечення потреб даного об'єкту (кіоску) не здійснюється.

Про це листом №01-16/2062 від 10.04.2017, повідомив МГ Адвокат Консалтінг В.о.голови правління В.Г.Яворський


Вернуться назад