DataLife Engine 9.2 > Строительство > Стосовно питання порушення вимог чинного законодавства власником магазину з продажу товарів іноземного походження за адресою: вул. Пушкінська, 67 (зі сторони Пушкінського в’їзду, 2)

Стосовно питання порушення вимог чинного законодавства власником магазину з продажу товарів іноземного походження за адресою: вул. Пушкінська, 67 (зі сторони Пушкінського в’їзду, 2)


27 апреля 2017. Разместил: inna

 

Картинки по запросу магазину з продажу товарів іноземногопоходження

На Ваше звернення від 09.01.2017 з питання порушення вимог чинного законодавства власником магазину з продажу товарів іноземного походження за адресою: вул. Пушкінська, 67 (зі сторони Пушкінського в’їзду, 2) повідомляємо таке.

Департаментом комунального господарства 24.03.2017, в межах компетенції, проведена перевірка фактів, які наведені у зверненні.

За результатами перевірки встановлено:    

- за вказаною адресою знаходиться п’ятиповерховий житловий будинок; - у нежитлових приміщеннях підвалу зазначеного житлового будинку знаходяться магазин з логотипом «Ledstrom» ФОП Прокопенко А.Ю.; - прилегла магазину територія утримується у належному стані. Разом з цим, суб’єкту господарювання повідомлено про необхідність надання договору на вивезення твердих побутових відходів.

Про це листом №К-3-85/0/15-17.03-10 від 13.04.2017, повідомив МГ Адвокат Консалтінг  Директор Департаменту комунального господарства О.А.Богач


Вернуться назад