DataLife Engine 9.2 > Специальный повод > Стосовно дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності за адресою: м. Харків, вул. Гоголя, 11.

Стосовно дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності за адресою: м. Харків, вул. Гоголя, 11.


16 мая 2017. Разместил: inna

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю Харківської міської ради (далі - Інспекція) розглянуто Ваш лист від 27.11.2016 № 381, який надійшов листом з Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області, стосовно дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності за адресою: м. Харків, вул. Гоголя, 11.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Згідно до даних Єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів Держархбудінспекції України наявна інформація:

-  щодо надання замовнику ТОВ «Пасаж ДМ» дозволу на виконання будівельних робіт № ІУ 114160330794 по об’єкту «Проведення робіт з реабілітації, пов’язаних з реконструкцією частини житлового будинку літ. «А-6» з улаштуванням мансардного поверху та топкових по вул. Гоголя, 11 в м. Харкові»; -  щодо видачі замовнику - ТОВ «Пасаж ДМ» сертифікату № ІУ 164160981573 по об’єкту «Проведення робіт з реабілітації, пов’язаних з реконструкцією частини житлового будинку літ. «А-6» з улаштуванням мансардного поверху та топкових по вул. Гоголя, 11 в м. Харкові».

Відповідно до ст. 41 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», державний архітектурно-будівельний контроль - сукупність заходів, спрямованих на дотримання замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт.

Згідно Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 553 від 23.05.2011, державний архітектурно-будівельний контроль здійснюється за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, проектної документації, будівельних норм, державних стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, технічних умов, інших нормативних документів час виконання підготовчих і будівельних робіт, архітектурних, інженері технічних і конструктивних рішень, застосування будівельної продукції.  Виїздом на місце ознак проведення будівельних робіт не встановлено.

Про це листом №1038/0/250-17  від 20.04.2017, повідомив МГ Адвокат Консалтінг Начальник Інспекції К.О. Гоцул

 


Вернуться назад