DataLife Engine 9.2 > Актуально > Депутат спіймався на земельних оборудках

Депутат спіймався на земельних оборудках


3 ноября 2009. Разместил: andrew
altПрокуратурою Лебединського району направлено до суду кримінальну справу стосовно директора Романівської філії ЗАТ «Райз-Максимко», депутата районної ради С. Він обвинувачується за частиною 2 ст. 364 і частиною 1 ст. 197-1 Кримінального кодексу України, повідомляє начальник відділу прокуратури Сумської області Владислав ПРАВДЮК.
 
Зловживаючи службовим становищем, директор з 2008 року використовував проектні дороги загальною площею понад 82 гектари на території Маловисторопської сільської ради Лебединського району для вирощування сільськогосподарських культур, причому, без наявності документів, які б підтверджували право власності чи користування землею. Внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок державі завдано збитку на суму понад 67 тисяч гривень.

Але це не єдина земельна оборудка директора-депутата. Виявляється, він ще незаконно користується землями державної власності на території Тростянецького району, площа яких складає 146 гектарів. Виділені вони під проектні елементи. А С. упродовж вересня 2008 – липня 2009 років спокійно вирощував на них кукурудзу і пшеницю. Знову ж таки, без відповідних дозвільних документів. Згідно з розрахунком, проведеним фахівцями Управління з контролю за використанням та охороною земель у Сумській області, розмір заподіяної шкоди становить майже 120 тисяч гривень.

За цими фактами було порушено дві кримінальні справи, які згодом об’єднані в одне провадження. Розслідувалась слідчим прокуратури Лебединського району. Ось так ласий до чужої земельки горе-директор опинився на лаві підсудних. А покарання йому загрожує немале – аж до позбавлення волі на солідний строк, та ще й з конфіскацією майна.

Вернуться назад