DataLife Engine 9.2 > C места событий > Впізнаєте людину на фото?

Впізнаєте людину на фото?


15 июля 2017. Разместил: inna

Фото Natalie Sedletska.Тут така історія. 
Нещодавно летіла у Відень на редакторську конференцію. І помітила на цьому ж рейсі Артура Ємельянова - суддю Вищого господарського суду України.
Згадалось, як торік Юрій Луценко оголошував судді Ємельянову підозру. 
І як йому оформляли підписку про невиїзд.

Суддя Ємельянов був переведений Януковичем з Донецька до Києва у 2011 році, і відтоді прославився як "Артур all inclusive". Хто мав із ним справу, пояснюють - це прізвисько виникло тому, що він за санкцією керівництва держави міг "вирішувати" будь-яку судову суперечку від першої до останньої інстанції. І не було на те ради.

Здавалося б, для постамайданної влади це справа честі - помножити на нуль "донецьке правосуддя".

Але ні - суддя Ємельянов досі лишається в кріслі судді Вищого господарського суду. І навіть балотується у новий Верховний суд.

Ми з Serhii Andrushko з'ясували, хто і чому відмінив одіозному судді підписку про невиїзд. Виявилось, що це рішення потайки ухвалив Подільський районний суд Києва. Чому потайки? Бо це рішення засекречене - його немає в реєстрі.

https://www.radiosvoboda.org/a/28614556.html

Іронія в тому, що суддя Ємельянов проходить по справі Генеральної прокуратури не сам. А зі своїм колишнім шефом - екс-головою Вищого господарського суду Віктором Татьковим. От тільки Віктор Татьков.. втік. Поїхав на лікування в Німеччину і не повернувся, - знизують плечима у Генпрокуратурі.

P.S.: Ми почали досліджувати, що саме тягне українського суддю Артура Ємельянова за кордон. Виявилось, що географія статків його родини розкинулась не лише на Австрію, але й низку інших країн. Ми готуємо це розслідування і покажемо вже в наступних випусках програми Схеми: корупція в деталях - RFERL

Фото Natalie Sedletska.

Фото Natalie Sedletska.

Фото Natalie Sedletska.

Джерело: https://www.facebook.com/natalie.sedletska


Вернуться назад