DataLife Engine 9.2 > Новости > Суддя, який зняв арешт з рахунків Арбузова, купив Bentley за сім мільйонів, – ЗМІ

Суддя, який зняв арешт з рахунків Арбузова, купив Bentley за сім мільйонів, – ЗМІ


31 июля 2017. Разместил: inna

Картинки по запросу суддя підпалий який зняв арешт з

Суддя В’ячеслав Підпалий, який зняв арешт з багатомільйонних рахунків екс-віце-прем’єра Сергія Арбузова, придбав новий автомобіль Bentley Continental GT V8 S у дилера Скай-Моторс в Києві.

“Вартість авто становить 7 мільйонів 200 тисяч гривень. На запитання кореспондента про природу походження коштів на покупку люксового авто Підпалий відповів коротко: подарував родич”, – повідомляє Ukr.Life.

Нагадаємо, що слідчий суддя Печерського суду Києва В’ячеслав Підпалий так і не поніс покарання.

Про це повідомила Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККСУ) у відповіді для «Transparenсy International Україна», – зазначає «Перша інстанція».

Нагадаємо, 21 листопада 2014 року головний редактор журналіст Юрій Бутусов повідомив, що Печерський суд Києва зняв арешт з майна сім’ї колишнього першого віце-прем’єр-міністра Сергія Арбузова. За даними журналіста, на арештованих рахунках могло перебувати близько 200 мільйонів гривень. Новина викликала скандал і через кілька днів Генпрокуратура домоглася повторного арешту майна Арбузова. Одночасно ГПУ почала досудове розслідування (з грудня 2014 роки) за фактом винесення слідчим суддею Печерського районного суду Києва В’ячеславом Підпалим завідомо неправосудного рішення. На сьогодні воно не завершено.

У свою чергу, як повідомляє Вища кваліфікаційна комісія суддів України, на розгляді ВККСУ знаходиться дисциплінарну справу щодо скандального судді.

«У період з 12 березня 2015 року по 16 лютого 2016 року зазначену дисциплінарну справу до розгляду призначалося дев’ять разів і відкладалося у зв’язку з перебуванням судді у відпустці, на лікарняному, а також через неможливість вручення судді копії виведення члена Комісії та рішення Комісії про відкриття дисциплінарної справи, повідомлення про засідання ВККСУ », – сказано у відповіді Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Источник: інформатор


Вернуться назад