DataLife Engine 9.2 > Горячая линия > Чи настає відповідальність за несвоєчасну виплату зарплати ?

Чи настає відповідальність за несвоєчасну виплату зарплати ?


13 ноября 2009. Разместил: andrew
altВідповідно до Закону України «Про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу щодо посилення відповідальності за несвоєчасну виплату або безпідставну невиплату заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших встановлених законом виплат» від 19.02.2009 р. внесено зміни до ч.І ст. 41 Кодексу про адміністративні правопорушення, яку викладено в такій редакції: «Порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплата їх не в повному обсязі, а також інші порушення вимог законодавства про працю — тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян — суб'єктів підприємницької діяльності від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».
 
Згідно з абз. 2 ст. 188-6 цього Кодексу невиконання законних вимог посадових осіб органів спеціального уповноваженого органу виконавчої влади з державного нагляду за додержанням законодавства про працю щодо усунення порушень законодавства про працю тягне за собою накладання штрафу на посадових осіб від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Абзаци 2 і 3 ч. 2 ст. 230-1 цього Кодексу викладено в такій редакції: державні інспектори праці територіальних органів розглядають справи про адміністративні правопорушення за додержанням законодавства про працю і накладають штраф до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Головний державний інспектор праці України, його заступники, головні державні інспектори територіальних органів, їх заступники, державні інспектори спеціально уповноваженого органу виконавчої влади з державного нагляду за додержанням законодавства про працю накладають штраф до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  4.1 ст. 175 Кримінального кодексу України викладено в такій редакції; «Безпідставна невиплата зарплати, стипендії, пенсії чи іншої установленої законом виплати громадянам більш як за 1 місяць, вчинена умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності чи громадянином — суб'єктом підприємницької діяльності, карається штрафом від 50 до 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або позбавленням волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років».

  Абз. 2 ч.2 цієї статті викладено в такій редакції: «те саме діяння, якщо воно було вчинене внаслідок нецільового використання коштів, призначених для виплати зарплати, стипендії, пенсії та інших виплат, карається штрафом від 1000 до 1500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років»».

Вернуться назад