DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > Дійсно мав факт невиплати зарплати в "Харківметробуд", але відносно Войтюка Ю.В. відмовлено в порушенні кримінальної справи.

Дійсно мав факт невиплати зарплати в "Харківметробуд", але відносно Войтюка Ю.В. відмовлено в порушенні кримінальної справи.


16 ноября 2009. Разместил: andrew
altХарківською міжрайонною транспортною прокуратурою Ваше звернення щодо неналежного, на Вашу думку, розгляду попереднього звернення від 08.09.2008 року розглянуто.

  Харківською міжрайонною транспортною прокуратурою в ході проведення перевірки з питань невиплати заробітної плати на ВАТ «Харківметробуд» встановлено, що дійсно мав місце факт невиплати заробітної плати.
 
Для встановлення загальної суми заборгованості, а також надходження грошових коштів на рахунки та касу підприємства за час невиплати заробітної плати, чи сплачувались податки та обов'язкові платежі до бюджетів всіх рівнів, цільове використання коштів матеріал перевірки був направлений до Харківського науко-дослідного інституту судових експертиз ім. Бокаріуса, про що Вам було повідомлено листом № 915-08 від 07.10.08.

  Повідомляю, що 18.03.2009 року Харківською міжрайонною транспортною прокуратурою прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справи відносно голови правління ВАТ «Харківметробуд» Войтюка Ю.В. у зв'язку з відсутністю в його діях складу злочину, передбаченого ст. 175 КК України, повідомив МГ «Адвокат-Консалтінг» листом № 915-09 від  22.10.09 р. Харківський міжрайонний транспортний прокурор радник юстиції  Д. Чехунов

Вернуться назад