DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > У Харкові поліція затримала на хабарі працівника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФОТО)

У Харкові поліція затримала на хабарі працівника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФОТО)


3 октября 2017. Разместил: inna

Фото Управління захисту економіки в Харківській області.Дві тисячі доларів США вимагав хабарник від громадянина за списання заборгованості в банківській установі, яка знаходиться у процесі ліквідації. В якості посередника залучив юриста цього банку.

Оперативники Управління захисту економіки в Харківській області Нацполіції задокументували протиправну діяльність співробітника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що здійснює керівництво ліквідацією банку. Він пообіцяв громадянину вирішити питання щодо списання заборгованості у вигляді пені та штрафу за несвоєчасне повернення кредитних коштів, а також подальшу відмову від розгляду справи в судах різних інстанцій.

Слідчим управління ГУНП в Харківській області було відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст. 368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.

Так, було встановлено, що до своєї злочинної діяльності працівник Фонду долучив посередника – юриста банку.

2 жовтня оперативники Управління захисту економіки в Харківській області Нацполіції, слідчі Головного управління поліції в Харківській області за процесуального керівництва обласної прокуратури затримали співробітника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та посередника.
Від громадянина вони одержали 850 доларів США.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 7-ми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Фото Управління захисту економіки в Харківській області.

Фото Управління захисту економіки в Харківській області.

Фото Управління захисту економіки в Харківській області.

Фото Управління захисту економіки в Харківській області.

Джерело: facebook.com


Вернуться назад