DataLife Engine 9.2 > Актуально > Прокуратура області відстояла інтереси держави

Прокуратура області відстояла інтереси держави


3 апреля 2009. Разместил: admincat
alt Нагадаємо, що у провадженні господарського суду Одеської області перебувала адміністративна справа за позовом ЗАТ «Одесводоканал» до Одеської міської ради, виконавчого комітету Одеської міської ради, третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача – ТОВ «Інфоксводоканал» про визнання недійсним і скасування свідоцтва.
Постановою господарського суду Одеської області від 30 липня 2007 р. задоволено позов ЗАТ «Одесводоканал» та визнано протиправними дії виконавчого комітету Одеської міської ради по видачі Одеській міській раді свідоцтва про право комунальної власності на вказаний піонерській табір КП «Одесводоканал», який розташований по вул. Рівності, 7 у м. Одесі.
Не погодившись із рішенням суду першої інстанції, Одеська міська рада та ТОВ «Інфокс» в особі ТОВ «Інфоксводоканал» оскаржили постанову господарського суду до Одеського апеляційного адмінсуду, посилаючись на порушення норм матеріального та процесуального права судом першої інстанції при розгляді справи.
Представником прокуратури області на захист інтересів держави в особі Одеської міської ради забезпечено участь у розгляді справи апеляційною інстанцією.
Постановою Одеського апеляційного адміністративного суду від 16 грудня 2008 р. апеляційні скарги Одеської міськради та ТОВ «Інфокс» в особі філії ТОВ «Інфоксводоканал» задоволено частково та скасовано постанову господарського суду Одеської області.

Вернуться назад