DataLife Engine 9.2 > Образцы исков и заявлений > Заява про видачу справи для ознайомлення

Заява про видачу справи для ознайомлення


19 ноября 2009. Разместил: andrew
 Відповідно до ст. 255 КПК України та ст. 27, 56 ЦПК України суд надає можливість особам, які беруть участь у справі, знайомитися з матеріалами справи. 
Після призначення справи до судового розгляду суддя повинен забезпечити прокуророві, підсудному, його захисникові, потерпілому, цивільному позивачеві і їх представникам, коли вони про це заявлять клопотання, можливість ознайомитися з матеріалами справи, а цивільному відповідачеві і його представникові — з матеріалами, що стосуються цивільного позову. Зазначені особи мають право робити з матеріалів необхідні виписки. 
Матеріали про застосування заходів безпеки щодо осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві, для ознайомлення не пред’являються. 
Судові справи видаються для ознайомлення з ними в приміщенні суду з дозволу голови суду (заступника), а справи, не закінчені провадженням, - з дозволу головуючого чи доповідача. 
До ___________________ районного
(міського)суду _________________
_______________________________
(п.і.п;б. заявника, процесуальне
положення)
_______________________________
(адреса)
Заява
про видачу справи для ознайомлення 

 
Прошу видати для ознайомлення кримінальну (цивільну) справу щодо обвинувачення (за позовом, заявою) ___ (п.і.п.б. обвинуваченого або п.і.п.б. сторін та предмет спору за цивільним позовом)

Підпис 
Дата Вернуться назад