DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > На Харківщині #СБУ блокувала постачання в регіон контрафактних цигарок та спирту

На Харківщині #СБУ блокувала постачання в регіон контрафактних цигарок та спирту


20 октября 2017. Разместил: inna

Фото Служба безпеки України.

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури блокували незаконне постачання тютюнових виробів та етилового спирту до Харкова.
Оперативники СБУ встановили, що до організації незаконної оборудки причетні мешканці обласного центру та уродженці тимчасово окупованих терористами територій. Контрафактні партії цигарок з підробленими марками акцизного збору України зловмисники переправляли до Харкова для незаконного збуту в кількох регіонах. Зі спирту ділки виготовляли сурогатні алкогольні напої.
Правоохоронці затримали одного з учасників групи під час збуту чергової партії контрафактних тютюнових виробів. При обшуках у підпільних цехах та місцях проживання фігурантів справи співробітники СБ України вилучили майже вісімдесят тисяч пачок контрафактних цигарок, понад тисячу літрів етилового спирту, одну тисячу літрів готової до реалізації підробленої горілки на загальну суму майже два мільйони гривень. У двох підпільних «цехах», де вироблялись сурогатні алкогольні напої, вилучено пакувальну тару та обладнання для їх виготовлення.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України. 
П’ятеро учасників групи, у тому числі троє організаторів, затримані згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Фото Служба безпеки України.

Фото Служба безпеки України.

Фото Служба безпеки України.

Фото Служба безпеки України.

Джерело: https://www.facebook.com


Вернуться назад