DataLife Engine 9.2 > Строительство > Стосовно будівництва житлового комплексу багатоповерхових будинків «Золотые ключи», компанії - забудовника «Воробьевы горы» по вул. В’ячеслава Чорновола, 59.

Стосовно будівництва житлового комплексу багатоповерхових будинків «Золотые ключи», компанії - забудовника «Воробьевы горы» по вул. В’ячеслава Чорновола, 59.


5 ноября 2017. Разместил: inna
Картинки по запросу жк воробьевы горы харьков

За дорученням в.о. директора Департаменту містобудування, архітектури та генерального плану Управлінням містобудування та архітектури розглянуто Вашого листа стосовно будівництва житлового комплексу багатоповерхових будинків «Золотые ключи», компанії - забудовника «Воробьевы горы» по вул. В’ячеслава Чорновола, 59.

За результатами розгляду, в межах компетенції, повідомляємо, що за вищезазначеною адресою паспорт опорядження фасаду на вказаний об'єкт до Управління містобудування та архітектури на реєстрацію не надходив.

Про це листом №К-3-459/0/23-17.01.01-06  від 24.10.2017, повідомив МГ Адвокат Консалтінг  Заступник начальника Управління, заступник головного архітектора міста С.В.Колоша

 


Вернуться назад