DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > Активісти Затримали За Кермом «BMW X1» П’яну Чиновницю. Лікарі Пробують «Відмазати». Потрібен Розголос! (ВІДЕО)

Активісти Затримали За Кермом «BMW X1» П’яну Чиновницю. Лікарі Пробують «Відмазати». Потрібен Розголос! (ВІДЕО)


9 ноября 2017. Разместил: inna
Директора Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Поліну Лі активісти та патрульна поліція затримали п’яною за кермом автомобіля «BMW X1».

Про це у «Facebook» повідомили у «Альянс медіа Україна, НІА», пише «Вголос» Сообщает http://vshoke.com.ua
«Сьогодні приблизно о 3:30, патрульна поліція спільно з журналістами та активістами, затримали автомобіль BMW X1, який належить директору департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Поліні Лі.
Чиновниця, керуючи даним транспортним засобом, ймовірно, знаходилась в стані алкогольного сп’яніння (всі візуальні ознаки та сильний запах алкоголю з ротової порожнини). Алкотестер DRAGER зафіксував 1,25 проміле.
Від даних замірювань вона відмовилась та на вимогу була доправлена у ЛШМД (Топольна), для медичного освідчення. Лікарі дали попередній висновок «Алкогольне спяніння сумнівне». Цей висновок обурив журналістів та активістів. Чекаємо аналіз на етанол в крові», — йдеться у повідомленні.
«Вголос» за підтвердженням даного факту звернувся у прес-службу патрульної поліції Львова. Проте там нам відповіли, що патрульна поліція, на жаль, не може розповсюджувати персональні дані.
Джерело:http://goruzont.blogspot.com/2017/10/bmw-x1.html

Вернуться назад