DataLife Engine 9.2 > C места событий > Три місяці тому Горват Аттіла — організатор «приватного кордону»заніс в Генрокуратуру 2 млн. доларів «за спокій». На днях хлопці вирішили ще подоїти «Докі». Але фінал буде, як завжди

Три місяці тому Горват Аттіла — організатор «приватного кордону»заніс в Генрокуратуру 2 млн. доларів «за спокій». На днях хлопці вирішили ще подоїти «Докі». Але фінал буде, як завжди


19 ноября 2017. Разместил: inna

Дорогі друзі, ви мабуть звернули увагу, що як тільки прокуратура візьме якогось мало-мальського корупціонера, так Порошенко з Луценком біжать один поперед одним, щоб доповісти про це в прямому ефірі.

Цього тижня силовики з вертольотами і бронетехнікою ніби то накрили організаторів «приватного кордону». Гарант мовчить, Генпрокурор — мовчить, Москаль, який на Закарпатті тільки погоду не коментує, теж мовчить. Хоча, «приватний кордон» — це не гірше, ніж «общак Януковича» в Ощадбанку. То чому вони як води в рот набрали?

За моєю інформацією, три місяці тому Горват Аттіла, він же «Докі» — організатор «приватного кордону», який працював під прикриттям губернатора Геннадія Москаля і народного депутата Михайла Ланя, заніс в Генеральну прокуратуру 2 мільйони доларів «за спокій». Напевно хлопцям це сподобалося і вони вирішили дати команду провести спецоперацію та ще подоїти «Докі».

Картинка вийшла непогана. Але фінал буде, як завжди, — складу злочину не знайдуть ні на Банковій, ні в Генпрокуратурі. Те саме і з хлопцями Ланя, яких взяли з вибухівкою. Чомусь і Генеральний прокурор, і Президент воюючої держави, обійшли увагою цей інцидент і навіть не були проти того, що альтернативою арешту суд призначив заставу у якості запобіжного заходу.

Ви можете собі уявити, щоб, наприклад, Ізраїль дозволяв заставу підозрюваним в підготовці теракту? От і я не уявляю. Тому все це дешевий спектакль і ніхто сидіти не буде.


Вернуться назад