DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > Відповідь на заяву, яка надійшла із зверненням народного депутата України Чумака В.В, про притягнення до кримінальної відповідальності працівників ГУ ДФС у Харківській області .

Відповідь на заяву, яка надійшла із зверненням народного депутата України Чумака В.В, про притягнення до кримінальної відповідальності працівників ГУ ДФС у Харківській області .


14 января 2018. Разместил: inna

Картинки по запросу відповідь на заяву писать

Ваша заява, яка надійшла із зверненням народного депутата України Чумака В.В, про притягнення до кримінальної відповідальності працівників ГУ ДФС у Харківській області та з інших питань розглянута.

Згідно з вимогами чинного законодавства звернення та заяву направлено прокурору Харківської області,  якому доручено організувати ретельну перевірку всіх наведених доводів.

Про результати розгляду прокурора області зобов’язано повідомити Вас і народного депутата України у спосіб та строки, передбачені законом.

Розгляд звернення взято на контроль. Одночасно роз’яснюю, що рішення дії та бездіяльність слідчого або прокурора можуть бути оскаржені до суду в порядку, передбаченому ст. ст. 303 -307 КПК України.

Про це листом №22441/0/226-17  від 05.01.2018, повідомив МГ Адвокат Консалтінг  Начальник першого наглядового відділу управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури  В. Атаманенко

 


Вернуться назад