DataLife Engine 9.2 > Вдогонку предыдущему номеру > Щодо констатації факту порушення Правил дорожнього руху, встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.

Щодо констатації факту порушення Правил дорожнього руху, встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.


14 января 2018. Разместил: inna

Картинки по запросу порушення Правил дорожнього руху,сті.

На Ваше звернення від 11 грудня 2017 року (наш вх. № 1309 від 15.12.2017), повідомляємо, що у відповідності до пункту 11 частини 1 статті 23 Закону України «Про Національну поліцію», пункту 1 статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення регулювання дорожнього руху, здійснення контролю за дотриманням Правил дорожнього руху його учасниками, складання протоколів про адміністративні правопорушення у сфері дорожнього руху віднесено до компетенції Національної поліції. Крім того, у відповідності до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.  

Таким чином, у посадових осіб Інституту відсутні повноваження щодо констатації факту порушення Правил дорожнього руху, встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності. В разі виявлення Вами фактів порушення Правил дорожнього руху рекомендуємо звертатись до відповідних органів Національної поліції. 

Про це листом №27/4630 від 29.12.2017, повідомив МГ Адвокат Консалтінг Т.в.о. начальник Інституту полковник С.Гриненко

 

 
Вернуться назад