DataLife Engine 9.2 > Новости > Щодо прозоростi використання коштiв мiсцевого бюджету Харкiвської областi. Частина 7.

Щодо прозоростi використання коштiв мiсцевого бюджету Харкiвської областi. Частина 7.


22 марта 2018. Разместил: inna

Ð154;аÑ128;Ñ130;инки по запÑ128;оÑ129;Ñ131; пиÑ129;Ñ140;мо пиÑ129;аÑ130;Ñ140;

Щодо прозоростi використання коштiв мiсцевого бюджету Харкiвської  областi. Частина 7. 

Спортивное ориентирование в  Харькове. Частина 7. 

(Частина 1)

(Частина 2)

(Частина 3)

(Частина 4)

(Частина 5)

(Частина 6)

Згiдно наведеної iнформацiї у частинах: 2 та 4, стало зрозумiло, що  «громадськi дiячi» у особах:  Даньков С.В., разом з Опанасенко М.В., на нашу  особисту  думку,  надали  до  Управлiння  у  справах  молодi  та спорту Харкiвської  обласної  державної  адмiнiстрацiї фiктивний документ, вiд не iснуючого Осередку «Федерацiї  спортивного  орiєнтування   України»  у Харкiвськiй   областi,  який   розташований  вже  за  iншою  адресою: м.Харкiв,  вул. Батумська 16, НСК «Темп». 

На пiдставi фiктивного документу, у 2012 роцi, уклали  угоду, щодо фiнансової  пiдтримки за   рахунок  бюджету  Харкiвської областi, при цьому не надавши Управлiнню у справах молодi та спорту Харкiвської обласної державної адмiнiстрацiї статут та свiдоцтво про реєстрацiю Осередку «Федерацiї спортивного орiєнтування України»  у Харкiвськiй областi.

Ранiше ми з’ясували: Згiдно: Безкоштовного пошуку відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, iнформацiї  про  громадську органiзацiю суб’єкт господарювання, який мав право укладати угоду, та мав свiй статут, з назвою  Осередок «Федерацiї спортивного орiєнтування України»  у Харкiвськiй областi  не знайшлось. 

Також, не пiдтвержує, цю iнформацiю й Президент ГО «Федерацiя спортивного орiєнтування України», згiдно письмової вiдповiдi на запит до неї.

Враховуючи вищенаведену iнформацiю, звернулись до Управлiння у справах молодi та спорту Харкiвської обласної  державної  адмiнiстрацiї,  для отримання копiї укладеної  угоди про спiвпрацю у 2012 роцi. Також надали запит  для  отримання  копiй  укладених угод  про спiвпрацю:  у 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 роках.

Вiдповiдь  приголомшила  навiть досвiдченних юристiв та журналистiв! 

Угоди,  за кожен рiк, про спiвпрацю  мiж Управлiнням у справах молодi та спорту Харкiвської обласної  державної  адмiнiстрацiї  та Осередком  «Федерацiї  спортивного орiєнтування України» у Харкiвськiй областi, щодо фiнансової  пiдтримки за  рахунок  бюджету  Харкiвської областi за  2012, 2013, 2014, 2015, 2016 та 2017 роки,... не має можливостi  надати. 

Пiд  час  укладання  договору  у 2012 роцi,  мiж  Головним  управлiнням у справах сiм’ї, молодi  та  спорту  Харкiвської обласної  державної  адмiнiстрацiї  та Осередком  «Федерацiї  спортивного  орiєнтування  України»  у Харкiвськiй областi,  зазначеним Осередком  були  наданi копiя  статуту  Федерацiї  спортивного  орiєнтування  України  та листа  Харкiвського обласного  управлiння юстицiї вiд 25.10.2005 №06-63/14422  про легалiзацiю Осередку «Федерацiї спортивного орiєнтування  України» у Харкiвськiй областi шляхом письмового повiдомлення про заснування.

Яким чином,  Осередок  «Федерацiї   спортивного  орiєнтування  України»  у  Харкiвськiй областi,   пiд  час  укладання  договору  у 2012 роцi з Головним  управлiнням у справах сiм’ї,  молодi  та  спорту  Харкiвської  обласної державної адмiнiстрацiї, надав  копiю  статуту  Федерацiї   спортивного орiєнтування України, коли ми отримали вiдповiдь вiд Президента ГО «Федерацiя спортивного орiєнтування України», що спiвпрацювали, як окремi органiзацiї?

Висновок: не мали свого статуту, надали статут iншої органiзацiї?

Згiдно, реєстру громадських об'єднань http://rgf.informjust.ua/, також нiчого про  Осередок «Федерацiї спортивного орiєнтування  України» у  Харкiвськiй областi, не має.    

Виникло  питання, що це за лист  Харкiвського  обласного  управлiння  юстицiї вiд 25.10.2005  №06-63/14422 про  легалiзацiю Осередку  «Федерацiї  спортивного  орiєнтування  України» у Харкiвськiй областi шляхом письмового повiдомлення про заснування, але запису в реєстру громадських об'єднань  http://rgf.informjust.ua/, не  має.

Можливо, цих самих угод взагалi не було?  Хтось,  хоче приховати доступ до публiчної iнформацiї?

Далi буде…

 

 

 

             

 

 

            

 

 

 


Вернуться назад