DataLife Engine 9.2 > Новости > Щодо прозоростi використання коштiв мiсцевого бюджету Харкiвської областi. Частина 1.

Щодо прозоростi використання коштiв мiсцевого бюджету Харкiвської областi. Частина 1.


11 июля 2018. Разместил: inna

Ð159;оÑ133;ожее изобÑ128;ажениеЩодо прозоростi використання коштiв мiсцевого бюджету Харкiвської областi. Частина 1. 

Спортивное ориентирование в  Харькове. Частина 1. 

Отримали  вiдповiдь та накази за 2017 рiк.

Звернулись до Управлiння у справах молодi та спорту Харкiвської обласної державної адмiнiстрацiї, для отримання копiй  звiтних документiв,  згiдно отриманих наказiв  за сiчень 2017 рiк.

Отримали  вiдповiдь з копiями  звiтних  документiв:

Але  нажаль  iнформацiї  про  проведення  НТЗ  з  технiчної  пiдготовки зi спортивного орiєнтування (СОБ) у перiод з 03 по 15 сiчня 2017 року на сайтi: «Спортивное ориентирование в Харькове» http://orienteering.kh.ua/розмiщено не було. Також не зрозумiло, НТЗ для збiрної Харкiвської областi зi  спортивного орiєнтування (СОБ), чомусь без вiдборiв.  Положення  про  вiдбори  та змагань  на яких, проходили вiдбори, теж не має. Хто та чому, приховує цю iнформацiю?

Зацiкавив ще один факт. Як саме, тренери у особах: Наточiй, Уфiмцева та Сиворонова, проводили по 6 годин кожного дня НТЗ для збiрної Харкiвської  областi зi  спортивного  орiєнтування  (СОБ) у перiод з 03 по 15 сiчня 2017 року? Вони що, одночасно перебували згiдно штатного розкладу в державних закладах на своїх робочих мiсцях, отримуючи зарплатню за рахунок бюджету та десь у лiсi?

Ми вирiшили запитати про це керiвникiв цих самих закладiв, де працюють тренери у особах: Наточiй, Уфiмцева та Сиворонова.

Далi буде…


Вернуться назад