DataLife Engine 9.2 > Новости > Щодо прозоростi використання коштiв мiсцевого бюджету Харкiвської областi. Частина 2

Щодо прозоростi використання коштiв мiсцевого бюджету Харкiвської областi. Частина 2


11 июля 2018. Разместил: inna

Картинки по запросу написать письмо

Щодо прозоростi використання коштiв мiсцевого бюджету Харкiвської  областi. Частина 2. 

Спортивное ориентирование в Харькове. Частина 2                                                           

(Частина 1)

Отримали  вiдповiдь та накази за 2017 рік.

Звернулись  далi  до Управлiння у справах молодi та спорту Харкiвської  обласної  державної  адмiнiстрацiї, для отримання  копiй  звiтних  документiв,  згiдно отриманих наказiв  за сiчень 2017 рiк.

Отримали  вiдповiдь з копiями  звiтних  документiв:

Звернулись  далi  до Мiнiстерства України у справах сiмї молодi та спорту для отримання  копiй  звiтних  документiв,  згiдно Календарного плану заходiв  України (спортивне орiєнтування) за перiод вiд 01.01.2017 до 31.12.2017 року. У Одеськiй областi у перiод з 04.02 до 12.02.2017 року, вiдбулось НТЗ iз загально фiзичної пiдготовки (бiгом).

Отримали  вiдповiдь з копiями  звiтних  документiв:

Дуже цiкаво. 

Отже,  якщо уважно  подивитись склад учасникiв обох НТЗ (зборiв)  та дати проведення, ми зрозумiємо, що серед харкiвських спортсменiв орiєнтувальникiв, є люди, якi не тiльки мають бути внесенi до «Книги рекордiв Гiннеса» за можливiсть,  одночасно  знаходитись у рiзних куточках  нашої  України  у  Харковi та Одесi. Та ще,  деякi з них, наприклад Ушкварок П.В., даже можуть одночасно отримувати грошi у рiзних вiдомiстях, згiдно копiй звiтних документiв наданих Управлiння у справах молодi та спорту Харкiвської обласної державної адмiнiстрацiї та Мiнiстерством України у справах сiмї молодi та спорту.

Знову  виникли  питання.  Як саме,  тренер Наточiй,  проводив по 6 годин кожного дня НТЗ для збiрної Харкiвської  областi  зi  спортивного орiєнтування  (СОБ)  у  перiод  з 27 сiчня  по 09 лютого 2017 року?  Вiн  знову,  одночасно перебував згiдно штатного розкладу в державному закладi на своєму робочому мiсцi, отримуючи зарплатню за рахунок бюджету  та  десь у лiсi?  Ще й  без спортсменiв, якi в свою чергу були в Одесi?

Далi буде….

 


Вернуться назад