DataLife Engine 9.2 > Новости > Прокуратурою м. Одеси проведено перевірку за зверненням з питання законності запланованого нового будівництва житлового будинку по вул. Палубній 9 у м. Одесі.

Прокуратурою м. Одеси проведено перевірку за зверненням з питання законності запланованого нового будівництва житлового будинку по вул. Палубній 9 у м. Одесі.


15 декабря 2009. Разместил: andrew

altРаніше прокуратурою міста Одеси з цього питання вже проводилась перевірка, за результатом якої встановлено, що виконавчим комітетом Одеської міської ради TOB „Одестехносервіс" надано дозвіл № 03-10/3126 від 27.10,2005 р. на розробку містобудівного обгрунтування та ескізного проекту розташування багатоквартирної житлової блок-секції з вбудованими приміщеннями офісу та об'єктами обслуговування.

Відповідно до ескізного проекту, розробленого КП „Одеспроект" щільність забудови мікрорайону відповідає містобудівним нормам.

Містобудівне обґрунтування та ескізний проект узгоджено згідно чинного законодавства.

Рішенням Одеської міської ради № 1044-У від 26.01.2007 р. затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання TOB „Одестехносервіс" в оренду земельної ділянки для проектування та будівництва 1 -секційного 10-поверхового житлового будинку. Проект землеустрою погоджено з органом держнагляду згідно встановленого порядку.

У відповідності до чинного законодавства подальші стадії проектування узгоджуються з службами держнагляду, а також з управлінням інженерного захисту території міста і розвитку узбережжя, Одеською обласною службою „Укрінвестекспертиза", які перевіряють відповідність проектної документації діючим нормам і умовам будівництва.

За висновком управління архітектури та містобудування Одеської міської ради, запроектований житловий будинок не надає негативної дії на інсоляцію прилеглих будинків і розташовано з дотриманням санітарних і протипожежних норм.

Па теперішній час дозвіл інспекцією ДАБК на виконання TOB „Одестехносервіс" робіт з будівництва багатоквартирної житлової блок-секції з вбудованими приміщеннями офісу та об'єктами обслуговування по вул. Палубній 9 у м. Одесі не видавався, повідомив МГ «Адвокат-Консалтінг» листом № 07-53-07 від  04.12.09 р. Перший заступник прокурора м. Одеси старший радник юстиції П.В.Денисов

Але ст. 376 ГК України будівництво без дозволу є самовільним, тягне за собою до відповідальності.
 


Вернуться назад