DataLife Engine 9.2 > Важно знать > Завтра починає діяти новий порядок грошової оцінки землі

Завтра починає діяти новий порядок грошової оцінки землі


17 июля 2018. Разместил: inna

 

Із завтрішнього дня набирає чинності наказ Мінагрополітики та продовольства України від 27.03.2018 р. №162, яким внесено зміни до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затверджений Наказом Мінагрополітики та продовольства України від 25.11.2016 р. №489

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Порядком передбачено, що з 17.07.2018 р. для земельних ділянок, інформація про які не внесена до відомостей Державного земельного кадастру та у разі якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф) при розрахунку її нормативної грошової оцінки застосовується із значенням 3,0.

Таким чином, платники, які мають земельні ділянки, інформація про які не внесена до відомостей Державного земельного кадастру та у разі якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, повинні подати до контролюючих органів уточнюючі податкові декларації за II півріччя 2018 року з новою довідкою (витягом) про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка видана з врахуванням вимог Порядку (з 17.07.2018 р.), як це передбачено ст. 286 ПКУ.

Нагадаємо, суд повернув державі земельні ділянки cільськогосподарського призначення загальною площею 53 га на Київщині, які незаконно орендувала фізична особа. 

Джерело: http://www.agravery.com/uk/posts/show/zavtra-pocinae-diati-novij-poradok-grosovoi-ocinki-zemli

 


Вернуться назад