DataLife Engine 9.2 > Новости > Результати засідання кваліфікаційної комісії адміністративних судів

Результати засідання кваліфікаційної комісії адміністративних судів


23 декабря 2009. Разместил: andrew

altЦього року ЗО листопада відбулося засідання Кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів України. Як повідомляє прес-служба Вищого адміністративного суду України, під час засідання кваліфікаційної комісії було розглянуто питання про присвоєння кваліфікаційних класів суддям адміністративних судів. Так, третій кваліфікаційний клас присвоєно судді Хмельницького окружного адміністративного суду Олександру Боровицькому. Четвертий кваліфікаційний клас присвоєно судді Кіровоградського окружного адміністративного суду Костянтину Притулі, Львівського окружного адміністративного суду Ігорю Запотічному. П'ятий кваліфікаційний клас присвоєно суддям Кіровоградського окружного адміністративного суду Андрію Сагуну, Любові Хилько та Надії Чубарі, Луганського окружного адміністративного суду Олесі Ірметовій, Катерині Пляшковій, Тернопільського окружного адміністративного суду Уляні Мірінович, Чернівецького окружного адміністративного суду Павлу Дембіцькому, Віталіні Ковтюк, Оксані Скакун.

  Також, за інформацією прес-служби, за результатами іспиту визнані такими, що склали іспит, підготовлені до судової роботи та допущені до конкурсу для отримання рекомендації для призначення на посади (строком на п'ять років) вісім кандидатів до Волинського окружного адміністративного суду. Крім цього, кваліфікаційна комісія суддів адміністративних судів надала висновки щодо підготовленості до судової роботи та рекомендації для призначення на посади (строком на п'ять років) одному кандидату до Волинського та дванадцятьом кандидатам до Луганського окружних адміністративних судів. Розгляд питання щодо двадцяти шести кандидатів до Волинського та Луганського окружних адміністративних судів відкладено, а три кандидати іспит не склали.

  Також комісія надала рекомендації для призначення на посаду (строком на п'ять років) одній кандидатці до Луганського окружного адміністративного суду, яка склала кваліфікаційний іспит 3 липня 2009 року і була зарахована до кадрового резерву в Одеський окружний адміністративний суд.

  Цього ж дня кваліфікаційна комісія розглянула питання про надання рекомендації для призначення на посаду (у межах п'ятирічного строку повноважень) одному кандидату до Донецького апеляційного адміністративного суду. Розгляд питання щодо одного кандидата до цього ж суду відкладено.

  Крім цього, комісія прийняла рішення про відкриття дисциплінарного провадження щодо судді Окружного адміністративного суду Олега Бачуна.Вернуться назад