DataLife Engine 9.2 > C места событий > Очень важно и опасно

Очень важно и опасно


29 сентября 2018. Разместил: inna

Ð154;аÑ128;Ñ130;инки по запÑ128;оÑ129;Ñ131; поÑ128;Ñ131;Ñ136;еннÑ143; оÑ133;оÑ128;онноÑ151; зони газопÑ128;оводÑ131; виÑ129;окого Ñ130;иÑ129;кÑ131;

За дорученням голови обласної державної адміністрації Ю.Світличної Управлінням, як структурним підрозділом обласної державної адміністрації, в межах компетенції та наданих повноважень, розглянуто Ваше звернення, яке надійшло через Апарат Верховної Ради України, з питання порушення охоронної зони газопроводу високого тиску, який проходить між вул. Академіка Павлова та просп. Ювілейним в м. Харків.

Відповідно до статті 19 Конституції України правовий порядок в Україні грунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з частиною третьою статті 36 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», місцеві державні адміністрації не втручпються у господарську діяльність підприємств, установ і організацій, крім випадків, визначених законом.

За інформацією ПАТ «Харківміськгаз», за вказаною адресою прокладений газопровід середнього тиску d 720мм, а газопроводи високого тиску не розташовані, про що ПАТ «Харківміськгаз» неодноразово надавав Вам інформацію у відповідях на Ваші звернення.

 

Фахівці служби експлуатації систем газопостачання Східного відділення в березні поточного року проводили технічне обслуговування розподільного газопроводу середнього тиску d 720мм, прокладеного по вул. Автострадній ріг вул. Академіка Павлова. Під час обходу траси газопроводу було виявлено порушення вимог діючого законодавства (пункт 1.12 розділу V Правил безпеки систем газопостачання, глава 4 розділу III Кодексу газорозподільних систем), а саме: 1 торгівельний павільйон, власником якого являється ПрАТ «Концерн АВЕК і Ко», встановлено на вказаному вище газопроводі. Інші павільйони встановлені без порушень охорононої зони газопроводу. Про виявлене порушення складено акт,  надано попередження, але представник власника від підпису відмовився.

ПАТ "Харківміськгаз" звернулося з листом до ПрАТ «Концерн АВЕК і Ко» з  вимогою усунити виявлене порушення або шляхом виносу газопроводів або шляхом переносу чи демонтажу встановленої споруди. Але відповіді від порушника досі не отримали.

Також зприводу цього порушення ПАТ «Харківміськгаз зверталися до  адміністрації Московського району м. Харкова з проханням допомогти усунити зазначене порушення, але в отриманій відповіді було запрапоновано вернутися до власників торгівельного центру «Барабашова», на прилеглій території до якого розташована земельна  ділянка за  вказаною в листі адресою. За даними ПАТ «Харківміськгаз", Товариство немає повноважень  адміністративного впливу на порушників охоронних зог газопроводів, та не є власником або користувачем землі, де прокладений газопровід.

 

Вернуться назад