DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > Стосовно комплексного наукового обґрунтування використання території регіонального ландшафтного парку «ФЕЛЬДМАН-ЕКОПАРК».

Стосовно комплексного наукового обґрунтування використання території регіонального ландшафтного парку «ФЕЛЬДМАН-ЕКОПАРК».


7 января 2019. Разместил: inna

Ð159;оÑ133;ожее изобÑ128;ажение

За дорученням керівництва обласної державної адміністрації Департаментом екології та природних ресурсів спільно з Юридичним департаментом Харківської обласної державної адміністрації розглянуто Ваше звернення стосовно комплексного наукового обґрунтування використання території регіонального ландшафтного парку «ФЕЛЬДМАН-ЕКОПАРК».

За результатами розгляду повідомляємо.

Відповідно до статті 24 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» на території регіональних ландшафтних парків з урахуванням природоохоронної, оздоровчої, наукової, рекреаційної, історико-культурної та інших цінностей природних комплексів та об’єктів, їх особливостей проводиться зонування з урахуванням вимог, встановлених для територій національних природних парків.

Проект організації території регіонального ландшафтного парку, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів (далі-Проект організації території) і порядок його реалізації затверджуються державним органом, який прийняв рішення про організацію.

Згідно з пунктами 1.1 та 1.2 Положення про Проект організації території, затвердженого наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 06.07.2005 № 245 (у редакції наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 21.08.2014 № 273), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 29.07.2005 № 832/11112, це Положення визначає завдання, зміст, порядок розроблення і затвердження Проекту організації території.

Матеріали та проект організації території регіонального ландшафтного парку «ФЕЛЬДМАН - ЕКОПАРК», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів підготовлено фахівцями науково-дослідної установи «Український науково- дослідний інститут екологічних проблем» (м. Харків, вул. Бакуліна, 6).

Окреме комплексне наукове обґрунтування використання території регіонального ландшафтного парку «ФЕЛЬДМАН-ЕКОПАРК" в Департаменті відсутнє.

Про це листом №01-10/к-226,  від 06.09.2018, повідомив МГ Адвокат Консалтінг  Директор Департаменту А.Тимчук

 

 

 

 

 


Вернуться назад