DataLife Engine 9.2 > C места событий > ФО-П Ліфінцева В.В. притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу

ФО-П Ліфінцева В.В. притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу


8 января 2010. Разместил: andrew

alt  По Вашому зверненню надісланому до Головного Харківського обласного управління у справах захисту прав споживачів та аналогічному направленому з Прокуратури Ленінського району м. Харкова проведена перевірка магазину ФО-П Ліфінцева В.В. (м. Харків, вул. Єлізарова, 10) з питань дотримання чинного законодавства про захист прав споживачів.

  В ході перевірки встановлено: факти викладені в зверненні підтвердилися частково. При відпуску контрольної покупки споживачеві документ, що підтверджує факт придбання покупки, продавцем виданий. Розрахунок проведено вірно, обрахування не встановлено. ФО-П Ліфінцевим В.В. на час перевірки представлені документи на товари, згідно з якими продукцію передано на реалізацію з зазначенням реєстраційних номерів сертифікатів відповідності.

  Разом з тим, в ході перевірки встановлені порушення „Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення", затвердженого постановою КМУ № 833 від 15.06.2006р.

За допущені порушення ФО-П Ліфінцева В.В. притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, повідомив МГ «Адвокат-Консалтінг» листом № 2924 від 28.07.08 Начальник Головного Харківського обласного управління у справах захисту прав споживачів Є.Д. Федорчук


 


Вернуться назад