DataLife Engine 9.2 > Новости > адміністратора кафе „Тет-а-тет" Горіщук І.В. притягнуті до адміністративної відповідальносте у вигляді штрафу

адміністратора кафе „Тет-а-тет" Горіщук І.В. притягнуті до адміністративної відповідальносте у вигляді штрафу


8 января 2010. Разместил: andrew

alt  Головним Харківським обласним управлінням у справах захисту прав споживачів по Вашому зверненню була проведена перевірка кафе „Тет-а-тет" (м. Зміїв вул. Гагаріна, 22) по дотриманню правил торгівлі, правил роботи закладів ресторанного господарства.

  В ході перевірки встановлено: факти викладені в зверненні підтвердились частково. Для огляду споживачів представлено меню, завірено підписом керівника та скріплені печаткою підприємства. На час перевірки надані документи, ще підтверджують належну якість та безпеку продукції, прибуткові документи, згідно : якими її було передано на реалізацію з зазначенням номерів сертифікатів відповідності. Виготовлення страв та кулінарних виробів в підприємстві здійснюється керуючись „Збірником рецептур страв та кулінарних виробів для підприємстві громадського харчування", 1982р. та техніко-технологічними картами на фірмові страви затвердженими керівником підприємства та узгодженими Головним лікарем СЕС у Зміївському районі Харківської об л арі.

  Разом з тим встановлені порушення „Порядку провадження торговельної діяльності" та правил торговельного обслуговування населення", затверджено™ постановою КМУ № 833 від 15.06.06р.та „Правил роботи закладів ресторанного господарства", затверджених Наказом Міністерства економіки № 219 від 24.07.02р., а саме: відсутність інформації про належність підприємства на фасаді будівлі, „Куточку споживача", обладнаного на видному та доступному місці, в якому розміщується інформація про Найменування власника або уповноваженого ним органу, „Книг; відгуків і пропозицій", адреси і номери телефонів органів, що забезпечують захис прав споживачів.

  За допущені порушення адміністратора кафе „Тет-а-тет" Горіщук І.В. притягнуті до адміністративної відповідальносте у вигляді штрафу, повідомив МГ «Адвокат-Консалтінг» листом № 2939 від 28.07.08 Начальник Головного Харківського обласного управління у справах захисту прав споживачів Є.Д. Федорчук


 


Вернуться назад