DataLife Engine 9.2 > Власть ONLINE > Стосовно будівництва житлового будинку в сел. Пісочині, мікрорайон "Мобіль" 3-й квартал АТЗТ "КДБК"

Стосовно будівництва житлового будинку в сел. Пісочині, мікрорайон "Мобіль" 3-й квартал АТЗТ "КДБК"


8 января 2010. Разместил: andrew

altІнспекцією ДАБК у Харківській області Ваші листи від 06.05.2008р. які надійшли з прокуратури м. Харкова та з Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області стосовно будівництва житлового будинку в сел. Пісочині, мікрорайон "Мобіль" 3-й квартал АТЗТ "КДБК", розглянуто.

  Повідомляємо, що будівництво чотирьох багатоповерхових житлових будинків ведеться згідно дозволу на виконання будівельних робіт інспекції ДАБК у Харківській області. В ході перевірки будівництва інспекцією ДАБК виявлені порушення п.1.15 ДБН АЗ. 1-5-96 «Організація будівельного виробництва» в зв'язку з чим АТЗТ «КДБК» надано припис про призупинення будівельних робіт та усунення порушень.

На даний час вирішується питання про притягнення до адміністративної відповідальності посадової особи АТЗТ "КДБК", повідомив МГ «Адвокат-Консалтінг» листом № К-1084; К-1250 від 24.07.08 В.о. начальника управління контролю за об'єктами будівництва у містах та районах області інспекції ДАБК у Харківській області Лєснов І.О. 


Вернуться назад