DataLife Engine 9.2 > Важно знать > Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2010 році

Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2010 році


11 января 2010. Разместил: andrew

altВідповідно до пункту 30 статті 85 Конституції України Верховна Рада України постановляє:

1. Призначити чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю 30 травня 2010 року.

2. Центральній виборчій комісії в установленому законодавством України порядку вжити заходів щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення цих виборів за рахунок коштів Державного бюджету України, які будуть передбачені у Державному бюджеті України на 2010 рік відповідно до поданого Центральною виборчою комісією бюджетного запиту.

3. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити заходів щодо забезпечення фінансування чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів за рахунок коштів Державного бюджету України.

4. Дія цієї Постанови не поширюється на депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, обраних на позачергових виборах після 26 березня 2006 року.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

Голова Верховної Ради України В.ЛИТВИН

м. Київ, 20 жовтня 2009 року N 1648-VI

 


Вернуться назад