DataLife Engine 9.2 > Дела житейские > Харків’янка відзначила 100-річчя (відео)

Харків’янка відзначила 100-річчя (відео)


8 января 2019. Разместил: inna

ХаÑ128;кÑ150;вâ128;153;Ñ143;нка вÑ150;дзнаÑ135;ила 100-Ñ128;Ñ150;Ñ135;Ñ135;Ñ143; (вÑ150;део)

Приймала вітання в родинному колі дітей, онуків та правнуків. 

Ніна Павлівна Майборода зустрічає нашу знімальну групу з привітною посмішкою та в гарному настрої. Сьогодні вона відзначає свій сторічний ювілей. Жінка не приховує сліз. Аби привітати іменинницю в теплому родинному колі, зібралися діти, онуки та правнуки.

Ніна Майборода, відзначає сторічний ювілей

Дети у меня хорошие, невестки тоже. Внуки, все-все у меня хорошо. Не на что жаловаться. Наверное, поэтому я так долго и живу, ведь у меня такое хорошее и счастливое окружение.

Ніна Павлівна народилася та все життя прожила на Харківщині. Мати була талановитою швачкою, батько працював у колгоспі. Перед початком Другої світової війни вийшла заміж та народила першого сина. Все життя самовіддано працювала лікарем-фтизіатром, рятувала людей від туберкульозу. Раніше ця хвороба була більше поширена у відкритій формі, тому вважалась особливо небезпечною.

Ігор Козаченко, старший син іменинниці

Вначале она, конечно, опасалась. Первое время даже говорила, что руки боялась вынуть из халата. А потом, как обычно, как и ко всякой опасности человек притирается. В конце она уже и маску держала в столе, чтобы не пугать больных и не ставить их в неравное положение с медиком.

Діти Ніни Павлівни розповіли, що лікарняна тема є невід’ємною складовою в цьому домі. Наприклад, Ігор Миколайович став судово-медичним експертом. Жінка все життя виявляє залізну силу волі. Зараз кожного дня вона робить ранкову гімнастику. Окрім цього, всі члени родини мають дзвінки голоси. Заспівує, звісно, мати.

Джерело:https://www.objectiv.tv/objectively/2019/01/08/harkiv-yanka-vidznachila-100-richchya-video/


Вернуться назад