DataLife Engine 9.2 > Показательное дело > Справа № 2040/7343/18

Справа № 2040/7343/18


13 января 2019. Разместил: inna

 

Ð154;аÑ128;Ñ130;инки по запÑ128;оÑ129;Ñ131; Ñ129;Ñ131;д

Суддя        Бугера О. В.

 

Справа № 2040/7343/18

Провадження № 2-а/644/184/18

22.12.2018

 

УХВАЛА

Іменем України

 

22 грудня 2018 року суддя Орджонікідзевського районного суду м.Харкова Бугера О.В., розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом Каряки Геннадія Олександровича до інспектора Управління Патрульної поліції в Харківській області Лучер Віталія Володимировича, інспектора Управління Патрульної поліції в Харківській області Скрипник Євгенія Вікторовича, Інспектора Управління Патрульної поліції в Харківській області Іщук Олександра Анатолійовича про визнання протиправними дії (бездіяльності), прийнятих суб'єктом владним повноважень,-

 

ВСТАНОВИВ:

       Позивачем подано до Харківського окружного адміністративного суду 06.09.2018 року відповідний адміністративний позов. Одночасно з подачею позову подано заяву про звільнення позивача від сплати судового збору.

       Ухвалою судді Харківського окружного адміністративного суду Бадюкова Ю.В. від 10.09.2018 року вирішено передати на розгляд дану справу до Орджонікідзевського районного суду м.Харкова.

       Відповідно до постанови Харківського апеляційного адміністративного суду від 06.11.2018 року ухвала судді Харківського окружного адміністративного суду від 10.09.2018 року залишена без змін.

       Спори про підсудність між судами не допускаються.

Згідно ч.3 ст.161 КАС України до позовної заяви додається документ про сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону. Відповідно до вимог ч.1 ст.133 КАС України суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою зменшити розмір належних до оплати судових витрат чи звільнити від їх оплати повністю або частково, чи відстрочити або розстрочити сплату судових витрат на визначений строк.                                                                        

Враховуючи доводи позивача щодо його скрутного матеріального становища, отримання ним незначного прибутку, суд вважає за можливе задовольнити подану заяву та звільнити від сплати судового збору позивача. Також суд не вбачає підстав для витребування інформації з ГУ ДФС в Харківській області про розмір доходів позивача, оскільки ним подано відповідь на його звернення станом на 19.02.2018 року, що підтверджує доводи викладені в заяві.

       Відповідно до вимог ст.286 КАС України визначено особливості провадження у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності.                                                                                 Згідно приписів статті 12 та глави 10 КАС України, спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. Враховуючи положення ч.1 ст.286 КАС України, суд вважає за необхідне проводити розгляд даної справи в порядку спрощеного провадження.                                Враховуючи зміст заяви позивача, яким зазначено на розгляд справи за його обов'язковою участю, суд вважає за необхідне проводити розгляд справи з викликом сторін.        

       Керуючись статтями 51277133160161168171174175257-263286 КАС України,  суд, -

УХВАЛИВ:

       Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом Каряки Геннадія Олександровича до інспектора Управління Патрульної поліції в Харківській області Лучер Віталія Володимировича, інспектора Управління Патрульної поліції в Харківській області Скрипник Євгенія Вікторовича, Інспектора Управління Патрульної поліції в Харківській області Іщук Олександра Анатолійовича про визнання протиправними дії (бездіяльності), прийнятих суб'єктом владним повноважень.

Звільнити позивача від сплати судового збору у зв'язку зі скрутним майновим станом.

       Справа розглядатиметься в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

       Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 11.30 годину 15 січня 2019 року у приміщенні Орджонікідзевського районного суду м.Харкова за адресою проспект Архітектора Альошина, 7, зал судового засідання №1.

       Позивачу надати оригінали документів, які додані до позовної заяви в копіях.

       У разі заперечень відповідачів проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - встановити строк для подання відповідної заяви протягом п'яти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження.

       Зобов'язати відповідачів - суб'єкта владних повноважень протягом десяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі надіслати суду - відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду),   висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову, витяг з інтегрованої картки платника зі сплати єдиного внеску, - надіслати позивачу - копію відзиву та доданих до нього документів.

       Запропонувати позивачу подати до суду відповідь на відзив, а відповідачам - заперечення протягом трьох днів з дня отримання відзиву на позовну заяву.

       Справа розглядатиметься суддею Бугера О.В. одноособово.

       Копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з витягом про їхні процесуальні права та обов'язки, встановлені статтями 4447 Кодексу адміністративного судочинства України.

       Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України http://og.hr.court.gov.ua /sud2029/

       Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею.

       Повний текст ухвали виготовлений 22.12.2018 року.

 

Суддя                                                                                О.В.Бугера


Вернуться назад