DataLife Engine 9.2 > Актуально > «Як так вийшло, що країна повелася на Зеленського?», — Казанжи

«Як так вийшло, що країна повелася на Зеленського?», — Казанжи


3 февраля 2019. Разместил: inna

Спробуйте пошукати відповіді на прості запитання: а що пропонує кандидат Зеленський? Ось що конкретно?

Скажіть, як, ну як так можна, щоб країна повелася на Зеленського ?! Осудні (на перший погляд) люди абсолютно серйозно говорять: «Так нічого не зміниться, ну хоч насмеемся!»

Насмеемся, блін. Веселуха країні потрібна, розумієте?

– Ось прийде Зеленський і буде порядок, – говорить юрист за освітою, який працює в державній структурі.

– Який порядок? – питаю. – Як у кіно, чи що? 
– Ну, хоча б такої, як у кіно.

Інша знайома, доросла і серйозна, гаряче розповідає:

– Він інший – ти що, не розумієш? Він бізнес з нуля створив. У нього все чесно зароблене. Він вміє. І в Україні зуміє!

– Що зуміє?

– Все! Він новий, не те, що ці всі. Тільки крадуть.

– Дивись, – намагаюся спокійно розповісти, – новий, так. А ось інший? Бізнес в Росії є? Є. Фірми зареєстровані в офшорах, які дозволяють не платити податки в Україні, є? Є. Так в чому інший? У тому, що не був у політиці? Не був – і ти поняття не маєш, що може бути, не так?

Не чує. Очі горять. Вова їй подобається. Просто подобається – кльовий чувак, розумієте?

Людина розважається і грає в чужу гру

Немає слів, звичайно. Те, що команда Зеленського і він сам називає «програмою» – це купа банальних гасел, написаних або по приколу, чи з бодуна. Обіцянка референдуму в ситуації, коли у нас немає закону про референдум. Балачки про те, що «народ все буде вирішувати» – це як? Які механізми?

Можу посперечатися, що ви не побачите зустрічей наживо з людьми кандидата Зеленського. Тому що він розповідає приблизно так, як відповідав на питання журналіста радіо Свободи про свої офшори. Тому що чоловік розважається і грає в чужу гру.

Висунення таких кандидатів – це тримання виборців за лохів і маргінес.

Але далі буде такого значно більше. Зеленський і Ліга сміху, Зеленський і 95 квартал, Зеленський і Розсміши коміка, Зеленський і реаліті-шоу Зеленського-кандидата … А в березні стартує черговий сезон Слуги народу. Я можу собі тільки уявити, який відвертої фігні туди понапихають сценаристи.

Тільки не треба паралелей з Рейганом – погуглите біографію Рейгана, як мінімум.

І не треба про ісландська Йон Гнарр – це про місто і про країну з більш пристойною ситуацією, ніж у нас. І про систему стримувань і противаг.

Коломойський, звичайно, геніальний троль. Не дотягує до рівня Березовського, але дуже старається. І якщо ми не включимо мозок, то у нього все може вийти на цей раз.

Тому ті, хто повторює мантру про «новому Зеленском» – повідомляйте про себе активно. Це ускладнює, звичайно, процес лікування. Зате спрощує процес постановки діагнозу.

І спробуйте пошукати відповіді на прості запитання: а що пропонує кандидат Зеленський? Ось що конкретно? В якій країні ми прокинемось? Куди будемо рухатися далі? Хто буде міністром оборони? А міністром закордонних справ? А Генеральним прокурором? А головою Служби безпеки України? Саме на ці посади, за угодою з ВР, президент подає і призначає службовців.

І не забувайте: якщо в телевізорі щодня показувати дресированого собаку, то через три місяці всі ми виберемо її куди завгодно і ким завгодно.


Вернуться назад