DataLife Engine 9.2 > Показательное дело > АМКУ захистив інтереси одеситів

АМКУ захистив інтереси одеситів


15 января 2010. Разместил: andrew
altАнтимонопольний комітет України зобов'язав виконавчий комітет Одеської міської ради привести тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня. Засідання адміністративної колегії, на якому прийняте це рішення, провів в Одесі виконувач обов'язків голови Комітету Олександр Мельниченко.
 
Виконком Одеської міськради на вимогу Комітету має скасувати неправомірні положення рішень, якими затверджено тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій без належного економічного обґрунтування. "Місцева влада, відповідно до законодавства, несе повну відповідальність за житлово-комунальні тарифи і їх розрахунки аж до копійки. Тарифи повинні бути економічно обґрунтованими і мають встановлюватися прозоро й тільки за результатами обговорення з громадою міста, думка якої повинна бути врахована. Цих наріжних принципів одеська влада не дотрималася і тому Антимонопольний комітет став на захист інтересів одеситів", — прокоментував прийняте рішення Олександр Мельниченко.

Як встановило розслідування, Одеський виконком прийняв рішення № 970 від 21 серпня 2008 року та № 1212 від 28 жовтня 2008 року, якими затвердив необґрунтовані тарифи на послуги ЖКГ. Крім того, запити Державної інспекції з контролю за цінами, яка двічі вимагала від Одеського міськвиконкому надати розрахунки обґрунтованості тарифів на комунальні послуги, залишилися без відповіді.

Вернуться назад