DataLife Engine 9.2 > Строительство > Про розгляд звернення

Про розгляд звернення


12 февраля 2019. Разместил: inna
Картинки по запросу Про розгляд звернення

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області за дорученням Державної архітектурно-будівельної інспекції України від 14.01.2019 № 40-139-К в межах повноважень розглянуто звернення гр. Каряки О.Г. від 16.10.2018, стосовно дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельнихнорм, стандартів і правил за адресою: м. Харків, між вул. Академіка Павлова та просп. Ювілейним (кадастровий номер земельної ділянки 6310137500:02:043:0043), та повідомляємо.

Відповідно до ст. 19 Конституції України, органи державної влади та їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до даних єдиного реєстру документів, що дають право на викбнання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів, відсутня інформація щодо видачі документів дозвільного та декларативного характеру, які б надавали право на виконання підготовчих та будівельних робіт за вищевказаною адресою.

Відповідно до пункту 9-1 розділу V "Прикінцеві положення" Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", з 09.04.2016 функції державного архітектурно-будівельного контролю на території міста Харкова здійснює Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю Харківської міської ради.

Враховуючи зазначене, надсилаємо звернення гр.Каряки О.Г. від 16.10.2018  для розгляду та проведення відповідних заходів державного архітектурно-будівельного контролю з урахуванням положень ст.7 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності." Про результати розгляду необхідно поінформувати заявника.

Про це листом №1020-806  від 18.01.2019, повідомив МГ Адвокат Консалтінг  Заступник директора Департаменту начальник відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування Є.Іванська

 

 


Вернуться назад