DataLife Engine 9.2 > Горячая линия > За яких обставин дозвіл, на виконання будівельних робіт може бути скасовано? Оскільки в нашому місті в період кризи не проводятся будівельні роботи. Оганесян.

За яких обставин дозвіл, на виконання будівельних робіт може бути скасовано? Оскільки в нашому місті в період кризи не проводятся будівельні роботи. Оганесян.


20 января 2010. Разместил: andrew

altДозвіл на виконання будівельних робіт може бути скасовано (анульовано) за рішенням інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у разі:

  подання замовником заяви про скасування (анулювання) дозволу на виконання будівельних робіт;

  видачі або перереєстрації дозволу на виконання будівельних робіт з порушенням вимог законодавства;

  наявності відомостей про припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичною особою — підприємцем (замовником, генеральним проектувальником та генеральним підрядником);

  систематичного порушення законодавства у сфері будівництва та архітектури під час виконання будівельних робіт;

  перешкоджання проведенню посадовими особами інспекції державного архітектурно-будівельного контролю перевірок;

  коли протягом 3 місяців з дня видачі дозволу на виконання будівельних робіт не розпочато будівельні роботи.

  У разі прийняття рішення про скасування (анулювання) дозволу на виконання будівельних робіт інспекція державного архітектурно-будівельного контролю повідомляє у 10-денний строк замовника, підрядника та орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування про прийняте рішення.

  Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю робить запис про скасування (анулювання) дозволу на виконання будівельних робіт у журналі реєстрації та вносить відповідні відомості до реєстру.

  Рішення про скасування (анулювання) дозволу на виконання будівельних робіт може бути оскаржено до суду.

  Виконання будівельних робіт на об'єктах без дозволу на виконання будівельних робіт або його перереєстрації, а також виконання не зазначених у дозволі будівельних робіт або без належно затвердженого проекту вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність.Вернуться назад